יבוא מאירופה

אם בעבר אנשים הסתפקו במוצרים שהוצעו בחנויות שונות בישראל, כיום אנשים לא מעוניינים להגביל את עצמם ומזמינים מותגים ומוצרים שונים מספקים בכל רחבי העולם, ביניהם גם ספקים מיבשת אירופה. מאמר זה יספק לכם את כל המידע החשוב אודות תהליך יבוא מאירופה.

יבוא מאירופה- אתם או אנחנו?
אם אתם שואלים את עצמכם מדוע עליכם לשלם עמלה לחברת שילוח בינלאומית ועמילות מכס שיודעת את העבודה  ויכולה להבטיח לכם משלוח בטוח ומקצועי של אותו פריט שהזמנתם מחו"ל וזאת כאשר אתם יכולים לעשות זאת בעצמכם, התשובה ברורה. רוב האנשים אינם יודעים כיצד לבצע תהליך של ייבוא מאירופה או ממדינות אחרות ברחבי העולם. כאן, נדרש מכל אחד להשקיע מזמנו על מנת ללמוד מה תהליך זה מצריך ממנו ולאחר מכן זמן וסובלנות על מנת לדאוג לכל הניירת הדרושה, לדאוג להובלה אווירת או ימית, אריזה, ביטוח, שחרור המוצרים שקניתם מהמכס ועוד. כל אלו מובילים אנשים רבים לשכור את שירותיה של חברת שילוח בינלאומית שתבצע עבורם את העבודה.

חברת שילוח מקצועית
אם אינכם מעוניינים להתעסק בכל הקשור אל תשלום למכס ומיסי קנייה, אישורים, לבדוק האם אתם חייבים שמכון התקנים יבדוק את המוצר שלכם טרם הוא נכנס אל ישראל וזוהי רק התחלה של רשימה ארוכה מאוד, בוודאי תהיו מעוניינים לבחור בחברה מקצועית שמציעה שירות יבוא מאירופה. חשוב לוודא שהחברה בה אתם בוחרים היא חברת בעלת ניסיון רב בכל שרשרת הייבוא מיבשת אירופה ואנשיה מומחים בתקנות המכס ליבוא מאירופה. חברה מקצועית מכירה את מדינות השוק המשותף ובאילו מדינות יש פטור מתשלומים מסוימים וזאת בהתאם לכל מיני הסכמי סחר עליהם חתמה מדינת ישראל עם מדינות שונות באירופה. בנוסף, החברה תדאג להצהרת המכס ויש אפשרות להזמין ממנה שירות שבו היא מבטיחה שהמוצר יגיע אל הלקוח ישירות לדלת אחרי כל הפרוצדורות הללו.

לסיכום, תהליך יבוא מאירופה, מצריך ידע והכרת הבירוקרטיה המסורבלת של היבוא. כיוון שמדובר על תהליך מורכב, רבים מעדיפים לשכור את שירותיה של חברה מקצועית ובעלת ניסיון שאנשיה יעשו בשבילם את העבודה בהתאם לכל הנהלים הנדרשים.

מעוניינים במידע נוסף אודות תהליך היבוא מאירופה שמתאים למוצרים אותם אתם מעוניינים להזמין מאחת המדינות? התקשרו אלינו בטלפון 04-8562216 והמומחים של חברת באל מר ישמחו לעזור לכם בכל הדרוש.

בין לקוחותינו

פריסה בינלאומית


פתרונות