יבוא מארה״ב

אנשים תמיד חיכו להזדמנות של חבר או חברה שהגיעו מארה"ב ויכלו להביא להם את אותו מוצר שנמכר במחיר אטרקטיבי שם. בשנים האחרונות לא צריך להתבסס על חברים או אנשים שמכירים אנשים וזאת משום חברות מקצועיות שמציעות יבוא מארהב.

על מה מדובר?
חברות שמציעות יבוא מארהב הם בדרך כלל חברות שילוח ועמילות מכס שמכירות את תהליך הייבוא מכל מדינה ויכולות להבטיח ללקוחותיהם שהם ידאגו לייבא את אותו מוצר שנקנה בארה"ב או את הסחורה בצורה מסודרת, מהירה, יעילה ויובילה אותה היישר אל הלקוח. אם בעבר, רוב האנשים שרצו לייבא את לייצא דבר מה לארה"ב ניתקלו בשרשרת בירוקרטית מסורבלת שבמהלכה נדרש מהם להמציא אישורים, לחתום על ניירת ולהמתין זמן רב עד שהמוצר שוחרר מהמכס, כיום חברות השילוח הבינלאומי ועמילות המכס שינו את פני המצב וכל שנדרש מכם הוא לקנות, לטלפן לחברת השילוח שמציעה יבוא מארהב ולתת לה לדאוג להכל.

יבוא מארהב- אווירי או ימי
החברה שמציע לכם שירות יבוא מארהב תציע לכם את הדרך היעילה ביותר להוביל את המוצר שלכם מארהב לישראל. האפשרות הראשונה המהירה והיקרה ביותר היא בדרך כלל שילוח אווירי. האפשרות השנייה שלוקחת יותר זמן ועולה פחות כסף היא שילוח ימי. חברת השילוח תמיד תתאים ללקוח את האפשרות הטובה ביותר וזאת בהתאם למוצר אותו הזמין, זמן ההגעה ופרמטרים נוספים. חשוב לדעת שחברת השילוח תמיד תתאים את סוג השילוח ותקבל אישור עליו, שכן יש הבדל משמעותי מאוד בין סוגי ההובלה לישראל והלקוח הוא זה שצריך להגיע להחלטה הסופית.

קונים ומקבלים- השלבים השונים
אם אתם מעוניינים לקנות מוצר מארהב באמצעות האינטרנט או הטלפון ושחברת השילוח הבינלאומי תדאג לכל הקשור אליו עד רגע הגעתו אליכם, חשוב לוודא שאתם בוחרים חברה שמציעה שירות יבוא מארהב בשיטת 'מדלת לדלת'. כלומר, מהכתובת של הספק בארה"ב ועד הכתובת שלכם בישראל. שירות זה מבטיח שהחברה היא זו שדואגת לכל הקשור אל הבירוקרטיה, התיאומים והאישורים השונים אל מול עמילי המכס, הספק וכל מי שמעורב בשרשרת השילוח. החברה תדאג לאחסנה לפני בדיקת המכס, פריקה וטעינה של המוצר, אריזה, שילוח בינלאומי, ביטוח מטען ועוד.

מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות חברה מקצועית שמספקת שירות יבוא מארה״ב?
השאירו את הפרטים שלכם באתר או התקשרו אל באל מר בטלפון 04-8562216

בין לקוחותינו

פריסה בינלאומית


פתרונות